Росія не має претензій до якості українських солодощів, лише до виробництва

У Росії є питання до виробництва, а не якості продукції Roshen. Про це в інтерв’ю журналістам заявив посол РФ в Україні Михайло Зурабов перед відкриттям російсько-української гуманітарної гімназії, передають «Коментарі».
«Проблем з якістю продукції Roshen немає, вона безпечна», — заявив Зурабов.
За його словами, заборона РФ виникла через те, що є проблеми, які пов’язані з дотриманням технології виробництва: «А саме з використанням деяких інгредієнтів, які, наприклад, не сертифіковані відповідно до законодавства РФ. Така ж ситуація була з українськими сирами, коли тимчасово заборонили їх ввезення на територію Росії».
Зурабов додав, що необхідний контроль якості продукції перед поставкою в РФ. «Тому нам необхідна більш оперативна взаємодія, пов’язана з акредитацією перед поставками продукції в РФ», — зазначив він.
Посол також вважає, що найчастіше висловлювання глави Росспоживнагляду в Україні інтерпретують не завжди об’єктивно: «Коли Геннадій Георгійович Онищенко приїжджає в Україну, його візити, на мій погляд, не завжди об’єктивно інтерпретують… Коли він приїжджає, то відбувається посилення її реакції».
Нагадаємо, вчора в ході засідання Кабміну Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що має намір повернути українську кондитерку на російський ринок.
Росспоживнагляд почне перевірку українських кондитерських підприємств в понеділок, 21 жовтня.
Як відомо, Росспоживнагляд 29 липня ввів заборону на постачання в РФ кондитерської продукції з українських фабрик корпорації Roshen у зв’язку з невідповідністю її якості діючим вимогам. Позапланові перевірки продукції корпорації Roshen також провели відповідні органи Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Киргизії та Молдови, проте не виявили порушень.

Фабрика Рошен

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий