VIII Фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва.

18 березня 2016 року на базі 2 корпусу НУВГП відбувся перший день VIII міського Фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра», в якому прийшли прийняти участь 12 команд.
Рівненська українська гімназія була представлена командою «Фантастична п’ятірка» у складі: Потапчук Анастасії, Зеленої Анни, Полюхович Анни, Степанюк Азалії та Леонової Ксенії. Відкриття фестивалю розпочалося з привітання директора ННІ економіки та менеджменту Валюха Андрія Миколайовича та координатора конкурсу Любчик Людмили Олександрівни.
Першим змаганням був «Економічний квест», відповідальним за який був завідувач кафедри економічної теорії, доцент Нікитенко Дмитро Валерійович. Кожна команда за 1год. повинна була пройти 12 зупинок- кафедр ( місця цих зупинок були закодовані), що знаходилися в корпусах 2 і 2А. На кожній кафедрі учасники отримували економічні завдання ( ребуси, задачі, формули і т.д.) на розв’язування яких відводився конкретний час. Команда «Фантастична п’ятірка » другою пройшла маршрут квесту, успішно виконавши всі завдання і посіла в цьому конкурсі почесне ІІ місце.
Другий конкурс полягав у створенні реклами на запропонований товар . Команді РУГ потрібно було створити рекламу заходу «День відкритих дверей : Територія щасливого дитинства» серед громади міста. Реклама вийшла яскравою, змістовною і актуальною.
Перший конкурсний день завершився приємним відчуттям задоволення . Підсумки буде підведено і оголошено 21березня в НУ «Острозька академія», де і відбудеться нагородження учасників.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий