Засідання авторської творчої майстерні вчителів економіки Рівненської області

29 жовтня 2014 року на базі Рівненської української гімназії було проведено засідання обласної авторської творчої майстерні вчителів економіки на тему : «Формування конкурентоспроможного учня шляхом підвищення професійної компетентності вчителя». Робота творчої майстерні розпочалася з представлення заступником директора з навчально-виховної роботи Тетяною Петрівною Коваль навчального закладу. Засідання проходило в кабінеті географії та економіки імені Михайла Гуцуляка, тому колег з області ознайомили з життєвим і творчим шляхом Михайла та Ераста Гуцуляків. Пізнавальну і цікаву екскурсію провела вчитель географії Уляна Володимирівна Марач.
Учитель економіки РУГ Вікторія Анатоліївна Невірковець розповіла присутнім про роль самоосвіти у підвищенні професійної компетентності вчителя. Продовженням засідання став виступ учнів гімназії Насті Потапчук та Миколи Трохимовича, які показали у своїй презентації основні якості сучасного вчителя. Саме компетентний учитель зможе виховати компетентного, конкурентоспроможного учня.
В ході практичної частини психологом РУГ Світланою Леонідівною було проведено тренінгове заняття про інноваційну діяльність педагога. Творчий вчитель НВК № 26 Наталія Олександрівна Осніцька поділилася власним досвідом, як виховати креативного, компетентного учня. Учасники приділили увагу практичним аспектам формування конкурентоспроможного учня шляхом підвищення професійної компетентності вчителя
В роботі авторської творчої майстерні взяла участь методист кабінету природничо-математичних предметів, технологій РОІППО Лідія Іванівна Медведчук. На завершення колеги поспілкувалися, обмінялися враженнями і спланували подальшу роботу творчої майстерні.
Засідання було цікавим і корисним. Дякуємо усім присутнім за плідну роботу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий