Другий день конкурсу VI міського Фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва

15 березня 2014 року відбувся другий день конкурсу VI міського Фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра» в НУ «Острозька академія» Учасники команд презентували свої бізнес – проекти. «SMART» представив ідею, щодо створення у Рівному інтелектуального кафе «ACTION». Всі проекти були цікавими та оригінальними: миловаріння, кафе здорової їжі, вирощування лікарських рослин і це далеко не всі підприємницькі ідеї.
Після презентацій, для учнів та вчителів, студентами – волонтерами було проведено екскурсію по академії: послухали розповідь про засновників ОА, сучасне студентське життя та життя університету, відвідали відновлений у 2005 році храм, в якому подивом для всіх стала унікальна ікона 18 ст. «Христос – Пантократор і святий Стефан» ( див. фото) . Незвично почуватися в кімнаті чи то великому кабінеті, де зібрано колекцію стародруків університету, в якій понад 60 книг. На завершення екскурсії, учасники конкурсу побували в підземеллі монастиря капуцинів, де також відвідали підземну художню галерею. Від екскурсії і учні, і вчителі отримали позитивні емоції, дізналися багато нового і цікавого. Справді Острозька академія – це символ української культури.
Команда «SMART» з Острозької академії поїхали не тільки з позитивними емоціями, а й щасливими від того, що їхня праця була високо оцінена журі , учасники були нагородженні грошовими і цінними подарунками за І місце в «Економічному квесті», ІІ місце за «Створення реклами», ІІ місце в номінації «Економічні роздуми». Особливий приз отримала Полюхович Анна від Управління економіки міста за краще Есе. Дякую гімназистам за їх творчість, креативність та бажаю успіхів і подальших звершень!!
Так тримати!!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий