VI міський Фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва

14 березня 2014 року на базі 2 корпусу НУВГП відбувся перший день VI міського Фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра». Рівненська українська гімназія була представлена командою «SMART» у складі: Потапчук Анастасії, Зеленої Анни, Трохимовича Миколи, Петрочук Христини, Полюхович Анни та Ткачука івана.
Відкриття фестивалю розпочалося з привітань членів журі: кандидата економічних наук Позняковської Наталії Миколаївни та професора, завідуючого кафедри менеджменту — Кожушка Леоніда Федоровича.
Першим змаганням був «Економічний квест», який проводився вперше. Кожна команда за 1год.20 хв. Повинна була пройти 9 точок ( місця цих точок були закодовані), що знаходилися в корпусах 2 і 2А. В кожному місці учасники отримували економічні завдання ( ребуси, задачі, формули і т.д.) на розв’язування яких відводилося 3 хвилини. Команда «SMART» першою пройшла маршрут квесту, успішно виконавши всі завдання.
Другий конкурс полягав у створенні реклами на запропонований товар . Команді РУГ потрібно було прорекламувати «Жіноче взуття». Представлення вийшло креативним, творчим і унікальним.
Перший конкурсний день завершився приємним відчуттям задоволення . Підсумки буде підведено і оголошено 15 березня в НУ «Острозька академія», де і відбудеться нагородження учасників.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий