Щороку експорт української аграрної продукції до ЄС зростає.

Щороку експорт української аграрної продукції до ЄС зростає. І понад третину зовнішньоторговельного обігу України вже припадає на Євросоюз.
За десять місяців поточного року Україна експортувала сільгосппродукції на 13,5 мільярда доларів. І після підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом цей показник істотно зросте. Адже ЄС скасує імпортні мита на 83% вітчизняної сільгосппродукції.. Україна стала лідером серед експортерів м’якої пшениці на європейський ринок. Українські сільгоспвиробники отримають можливість експорту на один із найбільших та платоспроможних ринків світу.
«Основні положення української Стратегії розвитку аграрного сектору до 2020 року узгоджуються зі Спільною аграрною політикою ЄС на 2014-2020 роки. І спільними є пріоритет сільського розвитку, підвищення конкурентоспроможності фермерів та їх залучення до ланцюгів доданої вартості, гарантування безпечності продукції аграрного сектору. Окрім того, в Україні стимулюватиметься розвиток партнерських відносин із переробними підприємствами. А головне − пріоритет надаватиметься підтримці фермерства».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий