В Україні відновлює роботу місія МВФ

Сьогодні, 17 жовтня, в Україні свою роботу відновить місія Міжнародного валютного фонду.
Як пише «Коммерсантъ-Украина», за півтора тижні місія повинна проаналізувати економічну ситуацію в Україні та вивчити заходи уряду щодо її стабілізації. Висновки чиновників фонду безпосередньо впливають на умови відкриття нової кредитної лінії для України.
Попередня програма stand-by завершила свою дію ще в минулому році. Відтоді українська влада заявляє про необхідність відкриття нової кредитної лінії обсягом близько $15 млрд. Ці кошти в першу чергу необхідні для проведення виплат за попередніми кредитами МВФ — у жовтні-листопаді цього року країні доведеться виплатити фонду три транші на загальну суму $1,57 млрд. Ще $2,5 млрд. потрібно виплатити в 2014 році.
Газета з’ясувала, що в уряді сподіваються на те, що переговори з МВФ завершаться успіхом ще в цьому році.
Видання пише, що нездатність уряду продовжити співпрацю з МВФ серйозно позначається на економіці України і реальному секторі.
Важливо розуміти, що сам по собі візит до України технічної місії МВФ не означає початку переговорів про відкриття нової кредитної лінії. Однак результати роботи місії дозволять сподіватися на певні поступки МВФ щодо найбільш болючих вимог.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий