Архивы рубрики ‘Це цікаво’

Не купуйте дітям!!!

Напій «Тархун», виробництво Україна (марка «Росинка») – містить небезпечний барвник Е102; Шоколадний батончик MilkyWay, виробництво в Росії — містить небезпечний барвник Е129; Безалкогольний напій Schweppes, виробництво Україна (компанія Кока-Кола) — містить небезпечний барвник Е129; Безалкогольний напій «Зі смаком лайма», виробництво Україна (марка «Оболонь») — містить небезпечний барвник Е102;

Щороку експорт української аграрної продукції до ЄС зростає.

Щороку експорт української аграрної продукції до ЄС зростає. І понад третину зовнішньоторговельного обігу України вже припадає на Євросоюз. За десять місяців поточного року Україна експортувала сільгосппродукції на 13,5 мільярда доларів. І після підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом цей показник істотно зросте. Адже ЄС скасує імпортні мита на 83% вітчизняної сільгосппродукції..

Росія не має претензій до якості українських солодощів, лише до виробництва

У Росії є питання до виробництва, а не якості продукції Roshen. Про це в інтерв’ю журналістам заявив посол РФ в Україні Михайло Зурабов перед відкриттям російсько-української гуманітарної гімназії, передають «Коментарі». «Проблем з якістю продукції Roshen немає, вона безпечна», — заявив Зурабов.

В Україні відновлює роботу місія МВФ

Сьогодні, 17 жовтня, в Україні свою роботу відновить місія Міжнародного валютного фонду. Як пише «Коммерсантъ-Украина», за півтора тижні місія повинна проаналізувати економічну ситуацію в Україні та вивчити заходи уряду щодо її стабілізації. Висновки чиновників фонду безпосередньо впливають на умови відкриття нової кредитної лінії для України.

Українці стали однією з найбідніших націй у світі

Україна названа однією з найбідніших країн світу поряд з громадянами більшості країн Африки. Такі дані представлені в дослідженні, проведеному Сredit Suisse, передає «Ліга.Бізнес.Інформ». Аналітики оцінювали доходи громадян 200 держав. Так, відповідно до щорічного звіту швейцарської фінустанови (Global Wealth Report), середньорічний дохід громадянина України становить менше $5 тис., що в 10 разів менше, ніж у середньому […]